Myynti

Olli Kimpimäki

Myynti, rakennusliikkeet
+358 400 535 436
olli.kimpimaki@raami.fi

Petteri Huhtala

Petteri Huhtala

Myynti, yksityisasiakkaat
+358 50 401 7301
petteri.huhtala@raami.fi

Sergei Zaychenko

Projektipäällikkö, taloyhtiöt
+358 40 846 3709
sergei@raami.fi

Aleksis Luhtaniemi

Aleksis Luhtaniemi

Projektipäällikkö, korjausrakentaminen ja kumppanit
+358 40 055 8447
aleksis.luhtaniemi@raami.fi

Hallinto

Petteri Huhtala

Petteri Huhtala

Toimitusjohtaja
+358 50 401 7301
petteri.huhtala@raami.fi

Karoliina Sippola

Karoliina Sippola

Taloushallinto
+358 45 120 2767
karoliina.sippola@raami.fi

Valtteri Kojo

Valtteri Kojo

Controller
+358 50 562 2805
valtteri.kojo@raami.fi

Aleksi Kauppinen

Aleksi Kauppinen

Tuotantopäällikkö
+358 40 352 7771
aleksi.kauppinen@raami.fi

Suunnittelu

Kristian Ånäs

Kristian Ånäs

Suunnittelija
kristian.anas@raami.fi

Asennus

Kai Jaakkola

Kai Jaakkola

Asennusjohtaja
+358 45 124 9090
kai.jaakkola@raami.fi

Raami Nordic Oy Ab

Harjutie 23
31760 Urjala
Y-tunnus: 0795974-0

Puh. +358 3 546 2043
Sähköposti: tilaukset@raami.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoitteemme (OVT-tunnus): 003707959740
Välittäjän tunnus: Maventa / 003721291126
Pankin kautta lähetettäessä tunnus: DABAFIHH

Skannatut sähköpostitse:

PDF-laskut voi lähettää osoitteella: 07959740@scan.netvisor.fi
HUOMAUTUS! Yksi lasku ja liitteet / sähköposti

Skannatut postitse osoitteella:

Raami Nordic Oy Ab
07959740
PL100
80020 Kollektor Scan

Ota yhteyttä

Kerro tarpeestasi ja olemme sinuun yhteydessä viimeistään seuraavana arkipäivänä.