Myynti

Timo Itkonen

Timo Itkonen

Myynti:
Taloyhtiöt
+358 44 971 6014
timo.itkonen@raami.fi

Olli Kimpimäki

Myynti:
Rakennusliikkeet
+358 400 535 436
olli.kimpimaki@raami.fi

Petteri Jarmala

Petteri Jarmala

Myynti:
Yksityisasiakkaat
+358 40 820 0025
petteri.jarmala@raami.fi

Kim Lindqvist

Kim Lindqvist

Myynti ja urakointi:
Pohjanmaa
+358 44 982 2618
kim.lindqvist@raami.fi

Hallinto

Petteri Huhtala

Petteri Huhtala

Toimitusjohtaja
+358 50 401 7301
petteri.huhtala@raami.fi

Irene Lähdeniemi

Irene Lähdeniemi

Toimisto
+358 3 546 2043
irene.lahdeniemi@raami.fi

Valtteri Kojo

Valtteri Kojo

Controller
+358 50 562 2805
valtteri.kojo@raami.fi

Kai Jaakkola

Kai Jaakkola

Asennusjohtaja
+358 45 124 9090
kai.jaakkola@raami.fi

Tommi Partonen

Tuotantopäällikkö
+358 400 257 184
tommi.partonen@raami.fi

Aleksi Kauppinen

Aleksi Kauppinen

Myynnin suunnittelu
+358 40 352 7771
aleksi.kauppinen@raami.fi

Marko Jalo

Marko Jalo

Tuotannon suunnittelu
+358 44 567 1224
marko.jalo@raami.fi

Raami Nordic Oy Ab

Harjutie 23
31760 Urjala
Y-tunnus: 0795974-0

Puh. +358 3 546 2043
Sähköposti: tilaukset@raami.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoitteemme (OVT-tunnus): 003707959740
Välittäjän tunnus: Maventa / 003721291126
Pankin kautta lähetettäessä tunnus: DABAFIHH

Skannatut sähköpostitse:

PDF-laskut voi lähettää osoitteella: 07959740@scan.netvisor.fi
HUOMAUTUS! Yksi lasku ja liitteet / sähköposti

Skannatut postitse osoitteella:

Raami Nordic Oy Ab
07959740
PL100
80020 Kollektor Scan

Ota yhteyttä

Kerro tarpeestasi ja olemme sinuun yhteydessä viimeistään seuraavana arkipäivänä.